Poutě 2020 - Supermazlici

Supermazlíci
Přejít na obsah

Poutě 2020

Poutě a ostatní akce
A
Albrechtice u Českého Těšína: 28.6.2020


B
Babice: 17.10. - 18.10.2020 (hody)
Baška: 25.9. - 27.9.2020
Batelov: 26.6. - 28.6.2020
Batňovice: 28.8. - 30.8.2020
Bělá nad Radbuzou: 19.9. - 20.9.2020
Bělotín: 25.4. - 26.4.2020 (hody)
Benešov nad Černou: 25.7. - 26.7.2020
Benešov: 1.5.2020 (jarmark)
Besednice: 4.7. - 5.7.2020
Bezdružice: 2.5. - 3.5.2020
Bílý Kostel nad Nisou: 11.7. - 12.7.2020
Blatná: 15.8. - 16.8.2020
Blatnice pod Svatým Antonínkem: 13.6. - 14.6.2020
Blatno: 27.9.2020
Blučina: 15.8. - 16.8.2020 (hody)
Bohumín-Skřečoň: 13.9.2020
Bohumín-Starý Bohumín: 6.9.2020
Bohutín: 25.7. - 26.7.2020
Bojanov: 20.6. - 21.6.2020
Borová Lada: 25.7. - 26.7.2020
Borovany: 18.7. - 19.7.2020
Borovnice u Staré Paky: 20.6. - 21.6.2020
Bořitov: 25.4. - 26.4.2020
Boskovice: 25.7. - 26.7.2020
Bozkov: 4.7. - 5.7.2020
Brandýs nad Orlicí: 30.5. - 31.5.2020
Brloh: 1.8. - 2.8.2020
Brniště: 10.7. - 12.7.2020
Brno: 29.5. - 21.6.2020 (Ignis Brunensis)
Brno-Jehnice: 4.9. - 6.9.2020 (hody)
Brno-Líšeň: 4.9. - 6.9.2020 (hody)
Brod nad Tichou: 18.7. - 19.7.2020
Brodek u Konice: 27.6. - 28.6.2020
Broumov: 26.6. - 27.6.2020
Brozany nad Ohří: 8.5. - 9.5.2020
Brtnice: 28.8. - 30.8.2020
Bruntál: 19.6. - 21.6.2020 (Dny města)
Brušperk: 25.4. - 26.4.2020
Bruzovice:
Břeclav: 26.9. - 27.9.2020 (slavnosti)
Březno: 15.8. - 16.8.2020
Březolupy: 15.8. - 16.8.2020
Březová nad Svitavou: 22.8. - 23.8.2020
Břežany: 11.7. - 12.7.2020
Budyně nad Ohří: 31.7. - 2.8.2020
Buchlovice: 7.11. - 8.11.2020 (hody)
Bystřice nad Pernštejnem: 8.8. - 9.8.2020
Bzenec: 14.8. - 16.8.2020

C
Cebiv: 20.6.2020
Cerhenice: 16.5. - 17.5.2020
Cerhovice: červen
Cetkovice: 2.5. - 3.5.2020
Citoliby: 25.7. - 26.7.2020
Ctidružice: 16.5. - 17.5.2020

Č
Častolovice: 12.6. - 14.6.2020
Častrov: 1.8. - 2.8.2020
Čejč: 10.7. - 13.7.2020 (hody)
Čeladná: 16.5. - 17.5.2020
Černošín: 25.4.2020
Červená Řečice: 25.7. - 26.7.2020
Červenka: 31.7. - 2.8.2020 (hody)
Česká Kamenice: 5.9.2020
Česká Skalice: 10.7. - 12.7.2020 (Tropická pouť)
Český Brod: 18.9. - 20.9.2020 (posvícení)
Český Těšín: 19.6. - 21.6.2020 (Svátek Tří Bratří)
Čestlice: 21.6.2020
Čistá: 25.7. - 26.7.2020
Čížkovice: 25.7. - 26.7.2020
Čížová: 25.7. - 26.7.2020
Čkyně: 18.7. - 19.7.2020

D
Dalečín: 25.7. - 26.7.2020
Damníkov: 20.6. - 21.6.2020
Desná: 22.5. - 24.5.2020
Deštná: 27.6. - 28.6.2020
Dětmarovice: 18.7. - 19.7.2020
Dlouhý Most: 8.8. - 9.8.2020
Dobrá u Frýdku-Místku: 25.4. - 26.4.2020
Dobrá Voda u Českých Budějovic: 10.4. - 13.4.2020 (Velikonoční pouť)
Dobruška: 22.5. - 24.5.2020
Dobřany: 13.6. - 14.6.2020
Dobříš: 24.5.2020 (Májové slavnosti)
Doksy: 25.7.2020
Dolní Bojanovice: 27.9. - 29.9.2020 (hody)
Dolní Branná: 25.4. - 26.4.2020
Dolní Cerekev: 18.7. - 19.7.2020
Dolní Kounice: 13.6. - 14.6.2020
Dolní Lutyně: 27.6. - 28.6.2020
Dolní Řasnice: 15.8. - 16.8.2020
Domažlice: 14.8. - 16.8.2020 (pouť, Chodské slavnosti)
Drahany: 20.6. - 21.6.2020
Drahotuše: 25.7. - 26.7.2020
Dražice: 21.6.2020
Dub nad Moravou: 4.9. - 6.9.2020 (hody)
Dubňany: 10.10. - 11.10.2020 (hody
Dušejov: 22.8. - 23.8.2020

E
Erpužice: 10.7. - 12.7.2020

F
Frymburk: 12.6. - 13.6.2020 (slavnosti)

H
Halenkovice: 2.5. - 3.5.2020
Hartvíkovice: 5.9. - 6.9.2020
Heřmaničky: 29.8. - 30.8.2020
Heřmanova Huť: 16.5. - 17.5.2020
Heřmanův Městec: 28.8. - 31.8.2020
Hlavice: 29.8. - 30.8.2020
Hlučín: 5.9. - 6.9.2020 (krmáš)
Hněvkovice: 22.8.2020
Hnojice: 15.8. - 16.8.2020 (hody)
Holašovice: 31.5.2020
Holovousy: 21.8. - 23.8.2020
Holýšov: 27.6. - 28.6.2020
Horážďovice: 22.8. - 23.8.2020
Horní Bečva: 27.6. - 28.6.2020
Horní Bukovsko: 10.7. - 12.7.2020
Horní Jiřetín: 8.8. - 9.8.2020
Horní Maršov: 8.8. - 9.8.2020
Horní Planá: 18.7. - 19.7.2020
Horní Police: 3.7. - 5.7.2020
Horní Suchá: 3.5. - 4.5.2020
Horoměřice: 25.7. - 26.7.2020
Horšovský Týn: 24.7. - 26.7.2020
Hořice: 16.5. - 17.5.2020
Hořičky: 29.5. - 31.5.2020
Hostinné: 31.7. - 2.8.2020 (porcinkule)
Hovězí: 18.7. - 19.7.2020
Hovorany: 27.6. - 28.6.2020 (hody)
Hrabyně: 14.8. - 16.8.2020
Hradec-Králové: 11.9. - 12.9.2020 (dožínky)
Hrádek nad Nisou: 29.8. - 30.8.2020
Hradištko: 20.6. - 21.6.2020
Hrdějovice: 29.8. - 30.8.2020
Hronov: 17.7. - 19.7.2020
Hrotovice: 7.8. - 9.8.2020
Hřiměždice: 25.7. - 26.7.2020
Hustopeče: 14.8. - 16.8.2020 (hody)
Hutisko-Solanec: 2.5. - 3.5.2020

Ch
Chabařovice: 15.5. - 17.5.2020
Charvátská Nová Ves: 4.10. - 5.10.2020 (hody)
Chelčice: 18.7. - 19.7.2020
Chlum u Třeboně: 15.8. - 16.8.2020
Chodouny: 25.7.2020
Chodov: 8.8. - 9.8.2020
Cholina: 15.8. - 16.8.2020 (hody a pouť)
Chorušice: 1.8. - 2.8.2020
Chotíkov: 19.9. - 20.9.2020
Chotoviny: 27.6. - 28.6.2020
Chrastava: 5.6. - 7.6.2020 (slavnosti), 8.8. - 9.8.2020 (pouť)
Chrášťany: 29.8. - 30.8.2020
Chropyně: 28.8. - 30.8.2020 (hody
Chrudim: 7.8. - 9.8.2020
Chýnov: 6.6. - 7.6.2020

I
Ivančice: 25.7. - 26.7.2020

J
Jablonec nad Jizerou: 4.7. - 5.7.2020
Jablonné nad Orlicí: 28.8. - 30.8.2020
Janovice: 2.5. - 3.5.2020
Jaroměř: 25.9. - 27.9.2020
Jemnice: 19.6. - 22.6.2020 (slavnosti Barchan)
Jersín: 25.7. - 26.7.2020
Jevíčko: 15.8. - 16.8.2020
Jihlava: 26.6. - 28.6.2020
Jilemnice: 15.8. - 16.8.2020
Jílovice: 25.7. - 26.7.2020
Jindřichův Hradec: 31.7. - 2.8.2020 (porcinkule)
Jirkov: 12.9.2020
Jiříkov (Neugersdorf): 24.7. - 29.7.2020 (Jakubská pouť)
Jiříkov: 6.6. - 7.6.2020
Jistebnice: 25.7. - 26.7.2020

K
Kácov: 14.8. - 16.8.2020
Kájov: 10.10. - 11.10.2020
Kamenice nad Lípou: 2.5. - 3.5.2020
Kamenice u Jihlavy: 25.7. - 26.7.2020
Kardašova Řečice: 27.6. - 28.6.2020
Karolinka: 12.7.2020
Kašperské Hory: 1.8. - 2.8.2020
Kladruby: 15.8. - 16.8.2020
Klatovy: 10.7. - 12.7.2020
Kněžice: 18.7. - 19.7.2020
Knínice: 25.4. - 26.4.2020
Kobeřice: 13.8. - 16.8.2020 (odpust)
Kojetice: 12.6. - 14,6,2020
Kojetín: 14.8. - 16.8.2020 (hody
Kolín: 28.8. - 31.8.2020 (posvícení)
Koněšín: 28.8. - 30.8.2020
Konice: 6.6. - 7.6.2020
Kopřivnice: 28.8. - 30.8.2020
Koryčany: 5.9. - 6.9.2020
Kostelec nad Orlicí: 17.4. - 19.4.2020
Kostelní Vydří: 18.7. - 19.7.2020
Košíkov: 22.8. - 23.8.2020
Košťany: 11.9. - 13.9.2020
Kozlovice: 25.9. - 28.9.2020 (krmáš)
Kožlany: 8.8. - 9.8.2020
Krabčice: 24.4. - 26.4.2020 (Řípská pouť)
Kralovice: 27.6. - 28.6.2020
Kravaře: 20.8. - 24.8.2020 (Kravařský odpust)
Krmelín: 26.6. - 28.6.2020
Krsy: 8.8. - 9.8.2020
Krucemburk: 30.5. - 31.5.2020
Krupka: 12.9. - 13.9.2020 (poutní slavnosti)
Kryštofovo Údolí: 25.7. - 26.7.2020
Křimice: 12.9. - 13.9.2020
Kunčice pod Ondřejníkem: 18.7. - 19.7.2020
Kunovice: 25.9. - 27.9.2020 (hody)
Kunžak: 29.8. - 30.8.2020
Kutná Hora: 9.4. - 13.4.2020 (Sedlecká pouť)
Kvasice: 15.8. - 16.8.2020
Kvasiny: 5.6. - 7.6.2020
Kvíčovice: 20.6. - 21.6.2020

L
Lanžhot: 19.9. - 22.9.2020 (hody)
Lázně Toušeň: 9.5. - 10.5.2020
Ledce: 25.7. - 26.7.2020
Ledenice: 15.8. - 16.8.2020
Leskovec nad Moravicí: 8.8. - 9.8.2020 (hody)
Letohrad: 15.5. - 17.5.2020 (Kopečková pouť)
Letovice: 4.7. - 5.7.2020
Lhenice: 25.7. - 26.7.2020
Libčice nad Vltavou: 21.8. - 23.8.2020 (posvícení)
Liberec-Ruprechtice: 18.9. - 20.9.2020
Libice nad Cidlinou: 24.4. - 26.4.2020
Libochovice: 8.8. - 9.8.2020
Libštát: 25.4. - 26.4.2020
Litohlavy: 4.7. - 5.7.2020
Litovel: 3.5.2020
Lomnice nad Lužnicí: 26.6. - 28.6.2020
Lomnice nad Popelkou-Tábor: 30.5. - 31.5.2020
Lovosice: 26.9.2020
Lubenec: 8.8. - 9.8.2020
Lučice: 11.7. - 12.7.2020
Luhačovice: 12.7.2020
Luka nad Jihlavou: 22.8. - 23.8.2020
Lukavice: 14.8. - 16.8.2020
Lysice: 27.6. - 28.6.2020

M
Malenovice: 1.8. - 2.8.2020
Málkov: 13.6.2020
Měřín: 27.6. - 28.6.2020
Metylovice: 8.8. - 9.8.2020
Mikulov: 11.9. - 13.9.2020 (vinobraní)
Miletín: 25.4. - 26.4.2020
Milevsko: 20.8. - 23.8.2020 (posvícení)
Milovice: 12.6. - 14.6.2020 (Votvírák)
MIlovice: 22.8. - 23.8.2020 (hody)
Mnichovo Hradiště: 25.7. - 26.7.2020
Mníšek pod Brdy: 18.7. - 19.7.2020
Mořkov: 25.4. - 26.4.2020
Mostiště: 25.4. - 26.4.2020
Mosty u Jablunkova: 17.10. - 18.10.2020
Mstišov: 20.6. - 21.6.2020
Mukařov: 8.8. - 9.8.2020, 15.8. - 16.8.2020 (hlavní pouť)
Mutěnice: 20.11. - 23.11.2020 (hody)
Mutěnín: 21.8. - 23.8.2020

N
Náchod: 7.8. - 9.8.2020
Náměšť nad Oslavou: 25.7. - 26.7.2020
Nasavrky: 5.9. - 6.9.2020
Nebílovský Borek: 2.5. - 3.5.2020
Nejdek: 20.6.2020
Nepomuk: 15.5. - 17.5.2020
Netín: 15.8. - 16.8.2020
Netvořice: 15.8. - 16.8.2020
Neveklov: 9.5. - 10.5.2020
Nezvěstice: 9.5. - 10.5.2020
Nihošovice: 13.6. - 14.6.2020
Nová Hradečná: 8.8. - 9.8.2020
Nová Paka: 15.8. - 16.8.2020
Nová Včelnice: 15.8. - 16.8.2020
Nová Ves u Chotěboře: 16.5. - 17.5.2020
Nový Bydžov: 14.8. - 16.8.2020
Nýdek: 10.10. - 11.10.2020
Nymburk: 4.9. - 6.9.2020 (posvícení)
Nýrsko: 10.10. - 11.10.2020 (posvícení)
Nýřany: 4.7. - 5.7.2020

O
Oldříš: 18.7. - 19.7.2020
Olešnice na Moravě: 7.8. - 9.8.2020
Opařany: 16.5. - 17.5.2020
Opatov: 9.5. - 10.5.2020
Opočno: 31.7. - 2.8.2020 (porcinkule)
Orlické Záhoří: 26.6. - 28.6.2020
Osečná-Lázně Kundratice: 13.6. - 14.6.2020
Osek: 22.8. - 23.8.2020 (Osecká pouť)
Oslavany: 18.7. - 19.7.2020
Osová Bitýška: 25.7. - 26.7.2020
Ostrava-Bartovice: 25.7.2020
Ostrava-Polanka nad Odrou: 25.7. - 26.7.2020 (krmáš)
Ostrava-Poruba: 12.9. - 13.9.2020
Ostrava-Pustkovec: 6.9.2020 (krmáš)
Ostrava-Stará Bělá: 16.5. - 17.5.2020
Ostrava-Svinov: 20.6. - 21.6.2020
Ostravice: 6.6. - 7.6.2020
Ostředek: 15.5. - 17.5.2020
Otrokovice: 1.5.2020 (Májová pouť), 27.9.2020 (Michalská pouť)

P
Pacov: 25.9. - 27.9.2020
Palkovice: 20.6. - 21.6.2020
Paskov: 8.8. - 9.8.2020
Pavlov: 8.8. - 9.8.2020 (hody)
Pecka u Nové Paky: 29.8. - 30.8.2020
Pelhřimov: 28.8. - 30.8.2020
Petřvald: 11.7. - 12.7.2020
Pilníkov: 6.6. - 7.6.2020
Písek: 12.6. - 14.6.2020 (slavnosti)
Píšť: 7.8. - 10.8.2020 (odpust)
Plasy: 15.8. - 16.8.2020
Plzeň-Doubravka: 18.4. - 26.4.2020
Podivín: 4.7. - 5.7.2020 (hody)
Podolí u Brna: 16.5. - 17.5.2020
Pohořelice: 16.5 - 17.5.2020
Police nad Metují: 14.8. - 16.8.2020
Polná u Jihlavy: 11.9. - 13.9.2020
Polnička: 5.9. - 6.9.2020
Poniklá: 25.7. - 26.7.2020
Postřekov: 24.7. - 26.7.2020
Potštejn: 14.5. - 17.5.2020
Pozděchov: 25.4. - 26.4.2020
Pozořice: 15.8. - 16.8.2020
Praha-Břevnov: 8.10. - 11.10.2020 (Břevnovské posvícení)
Praha-Holešovice: 22.2. - 13.4.2020 (Matějská pouť)
Proboštov: 13.6. - 14.6.2020
Prostějov: 12.9. - 13.9.2020 (Hanácké slavnosti)
Protivín: 25.7. - 26.7.2020
Příbor: 5.9. - 6.9.2020
Příbram na Moravě: 2.5. - 3.5.2020
Příbram: 4.7. - 5.7.2020
Přibyslav: 27.6. - 28.6.2020
Přídolí: 7.8. - 9.8.2020
Pustiměř: 24.7. - 26.7.2020
Putim: 8.8. - 9.8.2020

R
Radimovice-Sychrov: 5.9. - 6.9.2020
Radomyšl: 28.6.2020
Rajhrad: 27.6. - 28.6.2020
Rajnochovice: 24.7. - 26.7.2020
Rakovník: 4.9. - 6.9.2020 (posvícení)
Rapotice: 23.5. - 24.5.2020
Raškovice: 16.5. - 17.5.2020
Rohozná: 26.9. - 27.9.2020
Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice: 3.10. - 4.10.2020
Rokytnice v Orlických Horách: 25.7. - 26.7.2020
Rosice: 6.6. - 7.6.2020
Rovečné: 13.6. - 14.6.2020
Rovensko pod Troskami: 25.9. - 27.9.2020
Rožmitál pod Třemšínem: 16.5. - 17.5.2020
Rudoltice: 13.6. - 14.6.2020
Rychvald: 5.7. - 6.7.2020
Rynárec: 8.8. - 9.8.2020

Ř
Řevničov: 27.6. - 28.6.2020

S
Sadská: 28.8. - 30.8.2020 (posvícení)
Sázava pod Křemešníkem: 6.6. - 7.6.2020
Sázava: 3.7. - 5.7.2020 (Sázavská pouť)
Sedlčany: 14.8. - 16.8.2020
Sedlec-Prčice: 7.8. - 9.8.2020 (posvícení)
Sedliště: 13.6. - 14.6.2020
Semily: 27.6. - 28.6.2020
Senožaty: 16.5. - 17.5.2020
Sepekov: 5.9. - 6.9.2020, 12.9. - 13.9.2020
Sezimovo Ústí: 19.9. - 20.9.2020
Skalice nad Svitavou: 29.5. - 31.5.2020
Skočice: 4.7. - 5.7.2020
Smečno: 24.7. - 26.7.2020
Smolotely: 17.7. - 19.7.2020
Soběnov: 12.9. - 13.9.2020
Sokolov: 12.9.2020
Spořice: 29.8. - 30.8.2020
Stachy: 4.7. - 5.7.2020
Staňkov: 24.7. - 26.7.2020
Stará Boleslav-Brandýs nad Labem: 25.9. - 28.9.2020
Stará Břeclav: 14.11. - 15.11.2020 (hody), 21.11. - 22.11.2020 (hodky)
Stará Ves nad Ondřejnicí: 20.6. - 21.6.2020
Staré Hamry: 11.7. - 12.7.2020
Staré Město pod Sněžníkem: 25.7. - 26.7.2020
Starý Plzenec: 12.9. - 13.9.2020
Stařeč: 25.7. - 26.7.2020
Staříč: 3.5.2020
Stašov: 7.8. - 9.8.2020
Stod: 18.7. - 19.7.2020
Stonava: 18.7. - 19.7.2020
Stračí: 26.6. - 28.6.2020
Strakonice: 25.9. - 27.9.2020
Strančice: 24.7. - 26.7.2020
Stránecká Zhoř: 11.7. - 12.7.2020
Stráž nad Nežárkou: 3.7. - 5.7.2020
Strážnice: 15.8. - 16.8.2020
Strážov: 25.4. - 26.4.2020, 12.9. - 13.9.2020
Strmilov: 5.9. - 6.9.2020
Strunkovice nad Blanicí: 8.8. - 9.8.2020
Strupčice: 26.9. - 27.9.2020
Studená: 4.7. - 5.7.2020
Studénka: 22.8. - 23.8.2020
Stupno: 8.8. - 9.8.2020
Sudějov: 25.7. - 26.7.2020
Suchdol nad Lužnicí: 7.8. - 9.8.2020
Suchdol-Jednov: 4.7. - 5.7.2020
Sušice: 5.9. - 6.9.2020
Světlá nad Sázavou: 25.9. - 27.9.2020
Svitávka: 20.6. - 21.6.2020
Svitavy: 5.9. - 6.9.2020
Svojšín: 27.6. - 28.6.2020
Svratouch: 9.5. - 10.5.2020
Sytno: 20.6.2020

Š
Šardice: 25.9. - 28.9.2020 (hody)
Šebetov: 25.7. - 26.7.2020
Šenov: 29.8.2020 (jarmark)
Ševětín: 6.6. - 7.6.2020
Šilheřovice: 14.8. - 16.8.2020 (odpust)
Šimonovice-Rašovka: 12.6. - 14.6.2020
Špindlerův Mlýn: 19.6. - 20.6.2020
Štěpánov: 7.8. - 9.8.2020 (hody)
Štichov: 11.7. - 12.7.2020
Štípa: 5.9. - 6.9.2020
Štítná nad Vláří: 8.5. - 10.5.2020
Štoky: 20.6. - 21.6.2020
Štramberk: 23.5. - 24.5.2020
Švihov: 5.9. - 6.9.2020

T
Tasov: 27.6. - 28.6.2020
Tatotbity: 8.8. - 9.8.2020
Teplice: 30.5. - 31.5.2020 (Zahájení lázeňské sezóny)
Tetčice: 3.5.2020
Tichá: 17.10. - 18.10.2020 (krmáš)
Touchovice: 8.8. - 9.8.2020
Trhová Kamenice: 2.5. - 3.5.2020
Trhový Štěpánov: 28.8. - 30.8.2020
Troubky: 11.7. - 12.7.2020 (hody)
Třanovice: 29.8. - 30.8.2020
Třebenice: 5.7.2020
Třebíč: 4.7. - 5.7.2020
Třebíz: 6.6. - 7.6.2020
Třemošná: 26.9. - 27.9.2020
Třešť: 25.4. - 26.4.2020
Tuchlovice: 8.5. - 10.5.2020
Tvarožná: 8.8. - 9.8.2020
Týn nad Vltavou: 14.6. - 16.6.2020

U
Úherce: 21.3. - 22.3.2020
Uherský Brod: 2.10. - 4.10.2020
Uherský Ostroh: 16.10. - 18.10.2020 (hody)
Újezd u Brna: 27.6. - 28.6.2020 (hody)
Úněšov: 4.7. - 5.7.2020
Uničov: 1.5.2020
Úpice: 24.7. - 26.7.2020
Úsov: 16.8.2020
Ústí nad Orlicí: 14.8. - 16.8.2020

V
Václavovice: 28.9.2020
Vacov: 7.8. - 9.8.2020
Vacov-Javorník: 8.8. - 9.8.2020
Valašská Polanka: 20.5. - 21.6.2020
Valchov: 27.6. - 28.6.2020
Vanovice: 26.9. - 27.9.2020
Vavřinec: 8.8. - 9.8.2020
Vejprnice: 24.4. - 26.4.2020
Vejprty: 25.7.2020
Velehrad: 4.7. - 5.7.2020
Velká Bíteš: 20.6. - 21.6.2020
Velká Losenice: 25.7. - 26.7.2020
Velké Karlovice: 1.8. - 2.8.2020
Velké Losiny-Maršíkov: 7.6.2020
Velké Meziříčí: 20.6. - 21.6.2020
Velké Opatovice: 25.4. - 26.4.2020
Velký Beranov: 25.7. - 26.7.2020
Veřovice: 16.8.2020
Větrný Jeníkov: 5.9. - 6.9.2020
Vícenice u Náměště nad Oslavou: 25.4. - 26.4.2020
Vidče: 5.7.2020
Vilémov u Šluknova: 14.8. - 16.8.2020
Vilémovice: 16.5.2020 (poutní slavnost)
Vimperk: 6.6. - 7.6.2020
Vítějovice: 11.7. - 12.7.2020
Vítězná: 4.7. - 5.7.2020 (den obce)
Vladislav: 6.6. - 7.6.2020
Vlachovo Březí: 30.5. - 31.5.2020
Vlašim: 1.5.2020 (Májové slavnosti)
Voděrady: 14.8. - 16.8.2020
Vojnův Městec: 18.7. - 19.7.2020
Volduchy: 28.8. - 30.8.2020
Volyně: 8.8. - 9.8.2020
Vracov: 17.10. - 18.10.2020 (hody)
Vranov nad Dyjí: 8.8. - 9.8.2020
Vraný: 20.6. - 21.6.2020
Vratimov: 28.6. - 29.6.2020
Vražné: 18.7.2020 (slavnosti obce)
Vrbno pod Pradědem: 12.6. - 13.6.2020 (Vrbenské slavnosti)
Vrchlabí: 13.6. - 14.6.2020 (Hartecká pouť)
Všelibice: 4.7. - 5.7.2020
Všemina: 16.5. - 17.5.2020
Vysočany: 3.7. - 5.7.2020
Vyškov: 15.8. - 16.8.2020

Z
Záhoří: 26.9. - 27.9.2020 (pouť a posvícení)
Zaječí: 4.7. - 5.7.2020 (hody)
Zásada: 11.7. - 12.7.2020
Zásmuky: 1.8. - 2.8.2020
Zastávka u Brna: 21.6.2020
Zašová: 4.7. - 5.7.2020
Zatčany: 6.6. - 7.6.2020 (hody)
Zbraslav u Brna: 5.9. - 6.9.2020
Zděchov: 1.8. - 2.8.2020
Znojmo: 11.9. - 13.9.2020 (vinobraní)
Zvole: 10.7. - 12.7.2020

Ž
Žandov: 20.6.2020
Žatec: 4.9. - 5.9.2020 (Žatecká Dočesná)
Žďár nad Sázavou: 13.5. - 17.5.2020 (Žďárská pouť)
Žďárna: 21.8. - 23.8.2020
Ždírec: 26.9. - 27.9.2020
Železný Brod: 5.6. - 7.6.2020 (jarmark)
Želiv: 12.9. - 13.9.2020
Ženklava: 31.5.2020
Žerčice: 14.8. - 16.8.2020
Židlochovice: 11.9. - 13.9.2020 (hody)
Žirovnice: 10.4. - 13.4.2020
Žleby: 16.5. - 17.5.2020

Návrat na obsah